O mně

Když se mi narodily dcery, mohla jsem využít výtvarné nadání opravdu naplno. Stále jsme něco  stříhaly, lepily a malovaly. Na rodičovské ,,dovolené'' jsem začala malovat i svoje perníčky.

Dcery odrostly a já si doplnila vzdělání o předškolní pedagogiku. Nastoupila jsem do mateřské školy jako  učitelka. Moje obrázky se dětem líbily a nápadů co kreslit bylo stále moc.

Profesí vystudovaná zahradnice,

srdcem naivní výtvarnice.

Mám ráda zvířata i rostliny a vystudovala jsem obor zahradnické inženýrství na ČZU v Praze. Několik let jsem vyučovala budoucí zahradníky a floristy.

Ale...

Kreslení, malování a výtvarnictví jsem milovala od dětství. Navštěvovala jsem výtvarný obor LŠU pod vedením ak. malíře Vladimíra Veselého. A jako úplně malá jsem si představovala, že budu taky malířkou.

Obrázky jsou stylem jednoduché, vesele barevné a dětem dobře čitelné. Z vymýšlení a kreslení obrázků mám radost já i děti. A to je moc fajn. Díky Malovánkám si tak pomalu plním svůj dětský sen.

                                         Zdeňka


''Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.''

Abert Einstein